Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Αρκ.Ο.Α.Μ.
« Προηγούμενο
«
Ημερίδες: Αρκ.Ο.Α.Μ.
Επόμενο »
»
Αποσ/λή
Αποστολή
Σωματείο
ΑΜΑΣ
Ημ/νία
Τίτλος
Βαθ
Τύπος
21/03
21/03/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24018
21/03
21/03/2024
2ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
21/03
21/03/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
21/03
21/03/2024
2ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
15/03
15/03/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24017
14/03
14/03/2024
Ομάδες (Πλήρεις)
5
Ομάδες - πλήρεις
11/03
11/03/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24016
11/03
11/03/2024
2ης Δευτέρας Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
29/02
29/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24015
29/02
29/02/2024
1ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
26/02
26/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24014
26/02
26/02/2024
1ης Δευτέρας Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
22/02
22/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24013
22/02
22/02/2024
Συγκεντρωτικό φύλλο αγώνος 1ου Εξαημέρου Πέμπτης 2024
5
Ζεύγη - γενική Πολυημέρου
22/02
22/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24012
22/02
22/02/2024
6ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
19/02
19/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24011
19/02
19/02/2024
Ομάδες Δευτέρας (Πλήρεις)
5
Ομάδες - πλήρεις
12/02
12/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24010
12/02
12/02/2024
Συγκεντρωτικό φύλλο αγώνος 1ου Εξαημέρου Δευτέρας 2024
5
Ζεύγη - γενική Πολυημέρου
12/02
12/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24009
12/02
12/02/2024
6ης Δευτέρας Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
08/02
08/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24008
08/02
08/02/2024
Ομάδες Πέμπτης (Πλήρεις)
5
Ομάδες - πλήρεις
01/02
01/02/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24007
01/02
01/02/2024
5ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
28/01
28/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24006
28/01
28/01/2024
Εορταστική Ημερίδα 4ης Βαθμίδας Κοπή Πίτας Αρκ.Ο.Α.Μ.
4
Ζεύγη - matchpoints
25/01
25/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24005
25/01
25/01/2024
4ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
22/01
22/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24004
22/01
22/01/2024
5ης Δευτέρας Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
18/01
18/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24003
18/01
18/01/2024
Ομάδες ΠΕΜΠΤΗΣ (Πλήρεις)
5
Ομάδες - πλήρεις
15/01
15/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24002
15/01
15/01/2024
4ης Δευτέρας Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
04/01
04/01/2024
Αρκ.Ο.Α.Μ.
24001
04/01
04/01/2024
3ης Πέμπτης Ταυτόχρονο
5
Ζεύγη - matchpoints
28/12
28/12/2023
Αρκ.Ο.Α.Μ.
23060
28/12
28/12/2023
Ομάδες Πέμπτης (Πλήρεις)
5
Ομάδες - πλήρεις
« Προηγούμενο
«
Επόμενο »
»
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά