Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Σ.Λε.Μ.Β.
/
129390
1η Μαθητική Συνάντηση Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας
Κάρτα ζεύγους 9: ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
9
17
14438
Νικου
Οικονομιδης
14409
Οικονομιδης
1ΧΑ-2
Ν
7
-100
50%
1
9
18
14438
Νικου
Οικονομιδης
14409
Οικονομιδης
3
Δ
A
-140
38%
2
9
19
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
2
Β
A
110
57%
2
9
20
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
3
-2
Ν
J
-200
36%
3
9
1
14432
Κοσμιδης
Τσαχουριδου
14435
Τσαχουριδου
2
Β
3
90
36%
3
9
2
14432
Κοσμιδης
Τσαχουριδου
14435
Τσαχουριδου
3
+1
Α
9
-170
29%
4
9
3
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
3
-1
Α
8
100
43%
4
9
4
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
5
*+1
Ν
2
950
99%
5
9
5
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
2
+1
Β
8
140
64%
5
9
6
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
4
-1
Δ
A
100
29%
6
9
7
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
2
-1
Ν
4
-100
85%
6
9
8
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
3
+3
Β
A
170
43%
7
9
9
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
2
+1
Δ
K
-140
50%
7
9
10
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
3ΧΑ
Δ
Q
-600
15%
8
9
11
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
2
+5
Ν
6
260
29%
8
9
12
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
2
+1
Α
A
-110
36%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά