Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Σ.Λε.Μ.Β.
/
129390
1η Μαθητική Συνάντηση Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας
Κάρτα ζεύγους 4: ΜΗΤΣΙΟΥ - ΚΑΡΑΤΖΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
7
14411
Γαλιατσος
Μαυροματης
Μαυροματης
3
+1
Α
A
-170
64%
1
4
8
14411
Γαλιατσος
Μαυροματης
Μαυροματης
3
+2
Α
8
-200
1%
2
4
9
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
3
-1
Β
K
-50
71%
2
4
10
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
2
Α
9
-110
85%
3
4
11
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
3
+4
Β
7
190
1%
3
4
12
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
2
+1
Ν
5
140
78%
4
4
13
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
1
-1
Β
A
-100
29%
4
4
14
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
6ΧΑ+1
Α
9
-1020
1%
6
4
17
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
3ΧΑ
Δ
5
-400
0%
6
4
18
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
3
Δ
K
-140
38%
7
4
19
14432
Κοσμιδης
Τσαχουριδου
14435
Τσαχουριδου
2
Ν
T
110
57%
7
4
20
14432
Κοσμιδης
Τσαχουριδου
14435
Τσαχουριδου
3ΧΑ-3
Ν
5
-300
15%
8
4
1
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
2ΧΑ
Α
A
-120
1%
8
4
2
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
4
Ν
6
620
99%
9
4
3
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
4
-3
Α
8
-300
1%
9
4
4
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
3ΧΑ*-1
Α
T
-200
29%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά