Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Σ.Λε.Μ.Β.
/
129390
1η Μαθητική Συνάντηση Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας
Κάρτα ζεύγους 29: ΝΙΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
9
17
14059
Λειβαδιωτου
Καραμανλη
10275
Καραμανλη
1ΧΑ-2
Ν
7
100
50%
1
9
18
14059
Λειβαδιωτου
Καραμανλη
10275
Καραμανλη
3
Δ
A
140
63%
2
10
1
14097
Κατσαβριας
Αντωνιαδης
14099
Αντωνιαδης
3ΧΑ-1
Β
T
50
85%
2
10
2
14097
Κατσαβριας
Αντωνιαδης
14099
Αντωνιαδης
2
+2
Δ
K
170
71%
3
1
5
05729
Κουγκα
Χατζηλαμπρου
05746
Χατζηλαμπρου
2ΧΑ-4
Α
K
-200
1%
3
1
6
05729
Κουγκα
Χατζηλαμπρου
05746
Χατζηλαμπρου
4
-1
Δ
T
-100
71%
4
2
9
14472
Καριπιδου
Κουρτη
14434
Κουρτη
2
+2
Δ
7
170
78%
4
2
10
14472
Καριπιδου
Κουρτη
14434
Κουρτη
4
Α
A
620
99%
5
3
13
14091
Ασλανιδου
Κιεζα
14470
Κιεζα
2
-2
Ν
Q
200
99%
5
3
14
14091
Ασλανιδου
Κιεζα
14470
Κιεζα
4ΧΑ+2
Α
2
490
64%
6
5
19
14410
Καραγιαννοπουλος
Τσολακη
14437
Τσολακη
2
Β
4
-110
43%
6
5
20
14410
Καραγιαννοπουλος
Τσολακη
14437
Τσολακη
1ΧΑ-1
Ν
4
100
36%
7
6
3
14250
Καλομενιδης
Γιωτα
14098
Γιωτα
4
Α
5
620
99%
7
6
4
14250
Καλομενιδης
Γιωτα
14098
Γιωτα
6
-2
Ν
Q
200
78%
8
7
7
14429
Σταυριανιδης
Ιωαννιδης
14473
Ιωαννιδης
1
+1
Ν
A
-110
1%
8
7
8
14429
Σταυριανιδης
Ιωαννιδης
14473
Ιωαννιδης
5
+1
Β
K
-420
22%
9
8
11
13465
Ροδοπαιος
Καρανικα
13792
Καρανικα
6
+1
Ν
T
1010
78%
9
8
12
13465
Ροδοπαιος
Καρανικα
13792
Καρανικα
3
Β
9
140
78%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά