Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Σ.Λε.Μ.Β.
/
129390
1η Μαθητική Συνάντηση Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας
Κάρτα ζεύγους 2: ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ - ΚΟΥΡΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
3
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
3
-2
Α
K
200
78%
1
2
4
14471
Σερσεμη
Πουρλιακα
13439
Πουρλιακα
2
+3
Δ
T
-150
43%
2
2
5
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
3
Δ
Q
-140
1%
2
2
6
14413
Κοντου
Τενεκετζιδης
14174
Τενεκετζιδης
4
Δ
9
-620
1%
4
2
9
14438
Νικου
Οικονομιδης
14409
Οικονομιδης
2
+2
Δ
7
-170
22%
4
2
10
14438
Νικου
Οικονομιδης
14409
Οικονομιδης
4
Α
A
-620
1%
5
2
11
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
3
+2
Ν
2
200
15%
5
2
12
13085
Μιχαηλ
Παπαγεωργιου
14057
Παπαγεωργιου
3
Β
A
140
78%
6
2
13
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
2ΧΑ-2
Δ
3
200
99%
6
2
14
14020
Μανδραλης
Κωτουλας
14456
Κωτουλας
6
-1
Δ
9
50
92%
7
2
15
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
2ΧΑ+2
Α
K
-180
15%
7
2
16
14484
Πετριδου
Τσικερδανος
14461
Τσικερδανος
3
+1
Α
3
-130
57%
8
2
17
14411
Γαλιατσος
Μαυροματης
Μαυροματης
2
-1
Α
K
50
81%
8
2
18
14411
Γαλιατσος
Μαυροματης
Μαυροματης
2ΧΑ
Δ
8
-120
81%
9
2
19
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
4
-2
Β
J
100
92%
9
2
20
14092
Αλεξοπουλος
Ζιαμπουλη
14412
Ζιαμπουλη
2
+1
Β
9
-140
1%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά