Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
123183
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 7: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΚΑΖΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
19
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
4
+1
Ν
Q
450
100%
1
7
20
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
4
-1
Α
A
100
50%
1
7
21
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
3ΧΑ+1
Α
5
-430
29%
2
7
22
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
5
Ν
T
450
50%
2
7
23
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Β
A
-100
64%
2
7
24
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ-1
Ν
4
-50
71%
3
7
25
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
3
*-3
Β
K
-500
7%
3
7
26
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
3ΧΑ
Α
J
-600
71%
3
7
27
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
2
Β
5
110
50%
4
7
28
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+1
Α
9
-450
21%
4
7
29
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+2
Ν
2
680
71%
4
7
30
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ+1
Ν
Q
430
43%
5
7
1
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ
Ν
J
400
71%
5
7
2
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
Β
Q
110
14%
5
7
3
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
+2
Α
T
-200
29%
6
7
4
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
4
-1
Α
K
100
43%
6
7
5
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
3
*-1
Δ
A
100
0%
6
7
6
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
3
-1
Ν
A
-50
36%
7
7
7
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
4
-1
Δ
T
100
57%
7
7
8
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ
Β
6
400
57%
7
7
9
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
5
Α
A
-600
14%
8
7
10
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Α
6
620
100%
8
7
11
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Δ
7
-50
29%
8
7
12
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ
Α
J
400
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά