Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
123183
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 3: ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ - ΔΑΝΕΛΛΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-2
Δ
T
200
100%
1
3
8
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
-1
Ν
T
-50
14%
1
3
9
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
*
Β
K
550
79%
2
3
10
02257
Καππακας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
2
+1
Δ
A
-140
79%
2
3
11
02257
Καππακας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
-1
Β
8
-50
57%
2
3
12
02257
Καππακας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ
Α
J
-400
50%
3
3
13
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
1ΧΑ
Ν
3
90
57%
3
3
14
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
3
+1
Β
A
170
57%
3
3
15
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
1ΧΑ-2
Ν
J
-200
14%
4
3
16
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-1
Β
8
-50
36%
4
3
17
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
4
*-1
Α
K
100
100%
4
3
18
02738
Σβιγγος
Sokol
12248
Sokol
3
-2
Δ
A
100
14%
5
3
19
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
Q
420
64%
5
3
20
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-2
Α
A
200
93%
5
3
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
Δ
6
-400
86%
6
3
22
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
4
+1
Ν
T
450
50%
6
3
23
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
3
+2
Α
A
-200
21%
6
3
24
10603
Παταβουκας
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
3
Ν
A
140
100%
7
3
25
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-2
Β
A
-100
43%
7
3
26
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ
Α
J
-600
71%
7
3
27
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
Β
2
110
50%
8
3
28
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
3ΧΑ+1
Α
T
430
57%
8
3
29
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
6
-2
Ν
Q
200
100%
8
3
30
03107
Κουτσακης
Κολιαης
02883
Κολιαης
3
+1
Β
6
-130
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά