Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113965
ΖΕΥΓΗ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΟΠΕΝ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 4: ΤΣΕΛΕΠΗΣ - ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
1
02472
Τσαβαλος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Ν
3
50
17%
1
2
2
02472
Τσαβαλος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
Β
T
-130
50%
1
2
3
02472
Τσαβαλος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
*
Δ
A
790
100%
3
2
7
02510
Σιματη
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
1
+1
Δ
5
-110
67%
3
2
8
02510
Σιματη
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
1
Β
K
80
33%
3
2
9
02510
Σιματη
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3ΧΑ
Α
3
-600
67%
4
1
10
02256
Καβαλακης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
6
Β
K
-1430
0%
4
1
11
02256
Καβαλακης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ+3
Β
2
-490
0%
4
1
12
02256
Καβαλακης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2
+2
Α
Q
130
83%
5
3
19
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-2
Δ
8
-200
0%
5
3
20
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2
+1
Δ
9
140
83%
5
3
21
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
Α
3
420
33%
6
5
13
11838
Ανθουλας
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
3
-1
Δ
A
-100
0%
6
5
14
11838
Ανθουλας
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
3
*-3
Β
A
500
100%
6
5
15
11838
Ανθουλας
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
3ΧΑ+2
Ν
J
-660
50%
7
5
16
10603
Παταβουκας
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+2
Α
6
-660
100%
7
5
17
10603
Παταβουκας
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
+1
Α
9
-140
33%
7
5
18
10603
Παταβουκας
Λεντζα
11596
Λεντζα
5
-1
Δ
A
50
33%
8
3
4
03673
Παληγιαννης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3
-1
Ν
6
-100
67%
8
3
5
03673
Παληγιαννης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ
Δ
3
-400
100%
8
3
6
03673
Παληγιαννης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
-2
Β
A
-100
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά