Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113952
ΖΕΥΓΗ 1-9 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 2: ΣΤΑΥΡΗ - ΜΠΟΝΙΑΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
9
08341
Μηνεττος
Μακεστας
08354
Μακεστας
4
Α
4
-620
25%
1
4
10
08341
Μηνεττος
Μακεστας
08354
Μακεστας
5
Α
A
-600
0%
1
4
11
08341
Μηνεττος
Μακεστας
08354
Μακεστας
3ΧΑ+2
Δ
K
-460
0%
1
4
12
08341
Μηνεττος
Μακεστας
08354
Μακεστας
4
Α
A
-420
0%
2
1
5
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
-2
Δ
8
-100
100%
2
1
6
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-2
Α
6
-200
0%
2
1
7
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+1
Α
J
140
75%
2
1
8
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2ΧΑ
Β
4
-120
50%
3
3
13
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2
*-1
Α
A
200
100%
3
3
14
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
6ΧΑ
Ν
2
990
100%
3
3
15
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
+1
Β
J
650
75%
3
3
16
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
Pass
-
-
Pass
88%
4
3
17
13210
Παπουρδανος
Μηναδακη
13215
Μηναδακη
2
+1
Ν
A
-140
75%
4
3
18
13210
Παπουρδανος
Μηναδακη
13215
Μηναδακη
3
Α
8
140
100%
4
3
19
13210
Παπουρδανος
Μηναδακη
13215
Μηναδακη
3
Δ
A
140
50%
4
3
20
13210
Παπουρδανος
Μηναδακη
13215
Μηναδακη
5
Ν
A
-600
50%
5
4
1
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
-1
Α
A
-50
0%
5
4
2
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
-2
Δ
K
-100
0%
5
4
3
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
+1
Δ
9
650
75%
5
4
4
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
2ΧΑ+2
Β
2
-180
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά