Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113772
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 01/06/2018
Κάρτα ζεύγους 29: ΜΠΟΝΙΑΤΗ - ΣΤΑΥΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
9
25
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+2
Α
J
660
91%
1
9
26
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Δ
2
630
50%
1
9
27
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ
Β
2
-400
26%
2
10
1
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+1
Ν
8
-430
50%
2
10
2
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-2
Α
K
-100
26%
2
10
3
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Β
6
50
66%
3
1
7
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+2
Ν
A
-680
1%
3
1
8
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
*-4
Δ
T
-800
1%
3
1
9
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Ν
A
-450
50%
4
2
13
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2ΧΑ-2
Α
4
-200
21%
4
2
14
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+2
Α
7
460
93%
4
2
15
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
*-3
Β
A
800
100%
5
3
19
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
*-2
Δ
9
-500
1%
5
3
20
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
*
Α
A
730
99%
5
3
21
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
Ν
K
-620
34%
6
5
28
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ
Δ
5
400
60%
6
5
29
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
Ν
7
-620
21%
6
5
30
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
+1
Ν
A
-450
50%
8
7
10
04920
Πιρπιρης
Καλαβρεζος
02758
Καλαβρεζος
5
*-3
Ν
J
-800
0%
8
7
11
04920
Πιρπιρης
Καλαβρεζος
02758
Καλαβρεζος
3
-3
Β
K
-150
86%
8
7
12
04920
Πιρπιρης
Καλαβρεζος
02758
Καλαβρεζος
4
-1
Δ
2
50
29%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά