Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113772
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 01/06/2018
Κάρτα ζεύγους 28: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
8
22
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
Ν
2
-140
50%
1
8
23
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
-2
Β
A
200
91%
1
8
24
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
2ΧΑ-2
Β
2
100
83%
2
9
28
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ
Α
T
400
60%
2
9
29
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+2
Ν
K
-170
88%
2
9
30
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Ν
A
-450
50%
3
10
4
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
6
Α
6
1430
21%
3
10
5
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3
-1
Α
A
-50
21%
3
10
6
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
Α
7
620
50%
4
1
10
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
*-2
Β
2
500
79%
4
1
11
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Α
8
450
93%
4
1
12
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Δ
8
-50
71%
5
2
16
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
Α
A
110
91%
5
2
17
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
Β
4
-420
50%
5
2
18
02882
Κολιαη
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
Α
4
110
69%
6
4
25
11596
Λεντζα
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ+1
Δ
8
630
34%
6
4
26
11596
Λεντζα
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
*-5
Ν
A
1400
99%
6
4
27
11596
Λεντζα
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
5
-2
Ν
9
100
99%
7
5
1
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ+1
Β
6
-430
50%
7
5
2
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
1ΧΑ-1
Β
K
100
83%
7
5
3
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ
Ν
J
-400
17%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά