Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113622
ΖΕΥΓΗ 1-9 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 24: ΜΗΝΑΔΑΚΗ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
17
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
3ΧΑ-2
Δ
K
-100
13%
1
4
18
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
3ΧΑ-3
Α
Q
-150
0%
1
4
19
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
4
+1
Δ
9
650
50%
1
4
20
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
-
-
-
50%
50%
2
5
1
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
Ν
3
-140
0%
2
5
2
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
Δ
4
140
63%
2
5
3
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+1
Ν
J
-430
0%
2
5
4
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
2
-3
Ν
A
300
100%
4
1
13
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
2ΧΑ-4
Ν
T
400
100%
4
1
14
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
6
Β
A
-980
0%
4
1
15
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
*-1
Α
A
-100
0%
4
1
16
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
Ν
2
-140
13%
5
2
21
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2ΧΑ+2
Α
8
180
25%
5
2
22
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
+1
Ν
4
-150
100%
5
2
23
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
+1
Α
8
130
25%
5
2
24
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
5
*-2
Δ
2
-300
13%
6
3
5
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
+1
Ν
6
170
13%
6
3
6
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-2
Ν
8
-100
75%
6
3
7
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+1
Β
8
140
75%
6
3
8
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
+1
Ν
Q
130
38%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά