Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113622
ΖΕΥΓΗ 1-9 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 22: ΧΑΛΙΚΙΑΣ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
5
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
Β
K
-620
38%
1
2
6
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
Δ
2
140
75%
1
2
7
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
Ν
7
-110
50%
1
2
8
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ+1
Β
3
-430
13%
2
3
13
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+1
Ν
4
-140
50%
2
3
14
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
+1
Β
A
-480
50%
2
3
15
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-2
Ν
2
200
88%
2
3
16
08737
Ματθαιου
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
Pass
-
-
75%
3
4
1
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
5
*+1
Δ
T
750
100%
3
4
2
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
2
+1
Δ
K
140
63%
3
4
3
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
2
Α
A
110
88%
3
4
4
13212
Σπαρταλης
Παπουρδανος
13210
Παπουρδανος
1ΧΑ+1
Δ
3
120
13%
4
5
9
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
*
Α
A
730
100%
4
5
10
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
6
-2
Ν
T
200
100%
4
5
11
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
5
-2
Α
9
-100
25%
4
5
12
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ
Β
2
-600
19%
6
1
21
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
-4
Β
A
400
50%
6
1
22
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ+1
Β
5
-430
13%
6
1
23
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
-2
Ν
A
200
50%
6
1
24
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
*-2
Δ
2
-300
13%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά