Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113268
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 26: ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ - ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
1
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
-1
Β
Q
50
60%
1
6
2
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
-2
Α
K
-100
0%
1
6
3
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
+2
Ν
4
-170
50%
1
6
4
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
Α
Q
140
30%
2
1
5
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
6
+1
Δ
8
1010
40%
2
1
6
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-1
Δ
K
-100
20%
2
1
7
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-1
Ν
6
100
90%
2
1
8
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ
Β
J
-400
20%
3
2
13
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
Β
K
-620
30%
3
2
14
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Δ
3
450
100%
3
2
15
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6
-1
Ν
K
100
80%
3
2
16
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3
+1
Α
T
170
70%
4
3
21
03485
Δουλγερη
Timo
12590
Timo
2
+1
Β
7
-110
0%
4
3
22
03485
Δουλγερη
Timo
12590
Timo
3ΧΑ-1
Β
3
50
70%
4
3
23
03485
Δουλγερη
Timo
12590
Timo
4
Β
7
-620
0%
4
3
24
03485
Δουλγερη
Timo
12590
Timo
4
+1
Ν
9
-450
60%
5
4
9
01745
Ραμος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
*-2
Α
3
-500
10%
5
4
10
01745
Ραμος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Ν
K
100
20%
5
4
11
01745
Ραμος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
5
*-1
Δ
K
-100
10%
5
4
12
01745
Ραμος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-3
Β
A
300
20%
6
5
17
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
5
-3
Ν
A
-150
40%
6
5
18
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ-1
Β
7
-100
10%
6
5
19
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
6
-1
Δ
K
100
40%
6
5
20
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
-4
Ν
Q
-400
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά