Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
113048
ΖΕΥΓΗ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΟΠΕΝ 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 6: ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ - ΔΟΥΛΓΕΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
22
08741
Χητα
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
5
-1
Β
K
-50
33%
1
5
23
08741
Χητα
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
Β
8
620
50%
1
5
24
08741
Χητα
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
6
Β
2
980
83%
2
3
10
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
+2
Ν
T
150
67%
2
3
11
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
1ΧΑ-3
Β
J
-150
0%
2
3
12
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3ΧΑ+1
Ν
2
630
83%
3
2
7
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
+3
Ν
A
-150
0%
3
2
8
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
Δ
A
110
0%
3
2
9
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
Ν
Q
-130
17%
5
2
13
03107
Κουτσακης
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3ΧΑ
Β
J
600
0%
5
2
14
03107
Κουτσακης
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3ΧΑ+3
Δ
T
-490
0%
5
2
15
03107
Κουτσακης
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
6ΧΑ-3
Δ
6
150
100%
6
1
16
03057
Λεριας
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ+1
Ν
8
-430
17%
6
1
17
03057
Λεριας
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
+1
Α
Q
450
33%
6
1
18
03057
Λεριας
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
1ΧΑ+1
Δ
4
120
67%
7
3
1
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
2
Δ
8
110
83%
7
3
2
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
4
-5
Β
6
500
100%
7
3
3
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
4
+1
Ν
9
-450
67%
8
5
19
01731
Ποπορος
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Ν
9
-450
0%
8
5
20
01731
Ποπορος
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
+2
Β
A
-170
67%
8
5
21
01731
Ποπορος
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2ΧΑ
Ν
4
-120
33%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά