Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112979
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 5η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 6: ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΣΙΜΑΤΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
19
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
1
+4
Β
Q
200
79%
1
6
20
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
1ΧΑ+1
Δ
7
-120
36%
1
6
21
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ+1
Α
K
-430
0%
2
6
22
02256
Καβαλακης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3
-2
Α
A
200
100%
2
6
23
02256
Καβαλακης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3
*-2
Ν
3
-500
21%
2
6
24
02256
Καβαλακης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
1ΧΑ
Δ
3
-90
43%
3
6
1
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
7
Δ
5
-1510
7%
3
6
2
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Α
2
-450
50%
3
6
3
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
+1
Δ
5
-1460
14%
4
6
4
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3
Δ
K
-140
43%
4
6
5
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
*-1
Δ
2
100
93%
4
6
6
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
-1
Ν
T
-50
71%
5
6
7
04912
Καταξενος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+2
Ν
J
680
71%
5
6
8
04912
Καταξενος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+2
Β
J
480
71%
5
6
9
04912
Καταξενος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
2
-1
Β
6
-50
71%
6
6
10
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ+1
Ν
A
630
79%
6
6
11
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+2
Β
A
480
71%
6
6
12
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
+3
Α
7
-200
14%
7
6
13
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
*-3
Α
J
800
100%
7
6
14
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
-2
Β
Q
-100
29%
7
6
15
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
1ΧΑ-3
Δ
6
150
100%
8
6
16
07121
Κωστογλου
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Β
K
-450
29%
8
6
17
07121
Κωστογλου
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Δ
A
-50
43%
8
6
18
07121
Κωστογλου
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Ν
8
-650
29%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά