Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112812
ΖΕΥΓΗ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΟΠΕΝ 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 23: ΚΑΠΠΑΚΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
9
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3ΧΑ
Β
5
-400
80%
1
3
10
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
4
+1
Ν
A
-650
20%
1
3
11
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
2
Β
Q
-90
20%
1
3
12
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
5
Β
Q
-600
30%
2
4
21
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2
-1
Α
3
-50
80%
2
4
22
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
Pass
-
-
50%
2
4
23
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ-1
Α
4
-100
10%
2
4
24
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
-1
Β
K
50
80%
3
5
5
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3
*-2
Β
J
500
100%
3
5
6
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3
*
Β
6
-530
0%
3
5
7
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
4
+2
Β
A
-680
30%
3
5
8
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
7ΧΑ
Α
2
1520
80%
4
6
13
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Β
4
-620
80%
4
6
14
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
+1
Β
K
-170
10%
4
6
15
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
-1
Ν
4
100
40%
4
6
16
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ+1
Ν
8
-430
60%
5
1
17
Raue
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-3
Ν
Q
150
90%
5
1
18
Raue
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
Δ
4
420
0%
5
1
19
Raue
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-2
Ν
4
100
40%
5
1
20
Raue
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
-1
Ν
A
100
40%
6
2
1
12590
Timo
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
6
-2
Α
4
100
100%
6
2
2
12590
Timo
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2ΧΑ-1
Α
A
50
100%
6
2
3
12590
Timo
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
-1
Β
Q
-50
20%
6
2
4
12590
Timo
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
-1
Α
A
100
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά