Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112617
Φεστιβάλ Ρόδου Ζεύγη 1-9 3η Ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 8: ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ - ΚΑΣΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
9
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
+1
Β
4
480
50%
1
4
10
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ
Ν
J
600
26%
2
5
13
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Α
A
-620
62%
2
5
14
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3
+1
Α
6
-130
50%
3
3
11
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
-1
Α
6
-50
2%
3
3
12
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
-2
Δ
A
-100
26%
4
6
3
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
4
+1
Ν
7
-450
14%
4
6
4
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
4
+3
Α
7
710
26%
5
4
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Α
6
140
86%
5
4
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Α
J
420
38%
6
6
7
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
-
-
-
60%
60%
6
6
8
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
-
-
-
60%
60%
7
5
1
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
+1
Α
J
170
14%
7
5
2
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
-1
Ν
3
100
50%
8
1
15
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
6
Ν
9
-1430
14%
8
1
16
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
4
-1
Ν
K
50
98%
9
2
19
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ-1
Δ
3
100
98%
9
2
20
11596
Λεντζα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
+1
Β
4
650
2%
10
2
21
06488
Φυσικα
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
Δ
4
140
38%
10
2
22
06488
Φυσικα
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-1
Δ
A
-100
26%
11
3
5
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2
+1
Α
9
-140
26%
11
3
6
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3
-1
Δ
K
100
86%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά