Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112617
Φεστιβάλ Ρόδου Ζεύγη 1-9 3η Ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 7: ΛΕΝΤΖΑ - ΤΣΑΚΑΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
11
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
Α
5
-420
38%
1
5
12
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
Δ
6
-420
14%
2
3
9
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
-
-
-
60%
60%
2
3
10
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
-
-
-
60%
60%
3
6
1
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3
+1
Δ
6
170
14%
3
6
2
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
6
*-5
Ν
A
1400
98%
4
4
15
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
6
Ν
9
-1430
14%
4
4
16
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
Pass
-
-
62%
5
6
5
06488
Φυσικα
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2ΧΑ-2
Δ
6
100
98%
5
6
6
06488
Φυσικα
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-1
Δ
K
100
86%
6
5
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-4
Ν
A
400
98%
6
5
22
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Δ
A
-100
26%
7
1
13
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
4
Α
A
620
38%
7
1
14
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
5
-3
Δ
5
-150
2%
8
2
17
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
2
Α
2
-110
74%
8
2
18
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
4
+1
Α
J
-450
26%
9
2
19
10603
Παταβουκας
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-1
Δ
3
-100
2%
9
2
20
10603
Παταβουκας
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
+1
Β
4
-650
98%
10
3
3
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
+1
Ν
9
170
2%
10
3
4
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
6
+1
Α
4
-1460
26%
11
4
7
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Δ
8
-620
98%
11
4
8
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ-1
Ν
3
-50
38%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά