Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112608
Φεστιβάλ Ρόδου Ζεύγη Open 3η Ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 5: ΤΣΕΛΕΠΗΣ - ΦΟΙΤΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
10726
Σωτηριαδου
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3
*+1
Α
J
630
100%
1
1
2
10726
Σωτηριαδου
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
6
-4
Ν
A
400
100%
2
5
23
04920
Πιρπιρης
Καλαβρεζος
02758
Καλαβρεζος
4
Δ
4
-620
58%
2
5
24
04920
Πιρπιρης
Καλαβρεζος
02758
Καλαβρεζος
3ΧΑ+2
Β
J
460
58%
3
5
25
06967
Καζας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ
Α
T
600
8%
3
5
26
06967
Καζας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ
Β
5
-600
42%
4
2
15
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
4
+2
Ν
9
680
33%
4
2
16
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3
Ν
K
140
100%
5
6
5
02738
Σβιγγος
Βεργη
08743
Βεργη
2
+1
Α
7
-140
17%
5
6
6
02738
Σβιγγος
Βεργη
08743
Βεργη
3
-3
Ν
K
-150
17%
6
7
9
02883
Κολιαης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
+2
Ν
3
-480
50%
6
7
10
02883
Κολιαης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+2
Ν
7
-660
8%
7
2
21
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3
-2
Ν
4
200
100%
7
2
22
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
-2
Α
9
-200
8%
8
3
3
03667
Αγαπητου
Ilicheva
Ilicheva
4
Ν
T
-420
67%
8
3
4
03667
Αγαπητου
Ilicheva
Ilicheva
4
+3
Α
5
710
42%
9
4
7
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
4
+1
Δ
8
650
83%
9
4
8
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
3
+1
Α
4
170
75%
10
7
17
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
-1
Α
9
50
67%
10
7
18
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Α
J
-420
50%
11
4
11
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
5
*-1
Α
8
100
83%
11
4
12
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
4
-1
Δ
A
50
67%
12
6
19
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
1ΧΑ+2
Δ
8
150
0%
12
6
20
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
6
-1
Ν
6
100
92%
13
3
13
01750
Σιματης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
Α
J
-620
33%
13
3
14
01750
Σιματης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3
*-2
Ν
A
-300
58%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά