Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112538
Φεστιβάλ Ρόδου Ζεύγη 1-9 1η Ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 9: ΦΥΣΙΚΑ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
4
-1
Β
J
-100
70%
1
3
8
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
3
Α
T
-140
60%
2
4
11
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2ΧΑ+1
Β
7
150
40%
2
4
12
02882
Κολιαη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ
Ν
T
600
60%
3
5
15
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ
Α
6
-400
30%
3
5
16
10604
Σανσογλου
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ
Β
4
400
100%
4
3
13
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ+1
Δ
9
150
50%
4
3
14
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-5
Α
2
-250
0%
5
6
5
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
4
Ν
8
-620
10%
5
6
6
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
2
-2
Δ
6
-200
30%
6
4
19
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
Β
8
-140
60%
6
4
20
08354
Μακεστας
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ
Ν
5
-600
40%
7
6
9
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
+1
Β
Q
450
40%
7
6
10
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
-2
Α
4
200
100%
8
5
3
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ+1
Ν
Q
-430
60%
8
5
4
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
6
-1
Ν
Q
100
90%
9
1
17
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
-1
Β
J
50
40%
9
1
18
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
1
+2
Α
K
140
100%
10
2
21
10603
Παταβουκας
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ
Α
7
-400
20%
10
2
22
10603
Παταβουκας
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
+1
Δ
A
-140
40%
11
2
1
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
3
*-3
Ν
A
500
100%
11
2
2
11674
Σαλτουριδου
Ειλικρινης
11306
Ειλικρινης
2
-2
Ν
9
200
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά