Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112423
ΖΕΥΓΗ ΟΠΕΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 5: ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ - ΤΣΕΛΕΠΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
4
*-3
Δ
8
800
83%
1
3
8
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
5
*
Β
K
650
67%
1
3
9
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
6
Β
J
980
100%
2
2
4
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
Α
A
140
83%
2
2
5
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3ΧΑ-1
Α
Q
-50
67%
2
2
6
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
-1
Β
8
50
83%
4
2
10
10993
Ζαφειρης
Καππακας
02257
Καππακας
3
-4
Δ
A
400
83%
4
2
11
10993
Ζαφειρης
Καππακας
02257
Καππακας
5
Α
2
-450
0%
4
2
12
10993
Ζαφειρης
Καππακας
02257
Καππακας
4
-1
Δ
T
50
67%
5
1
13
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
-3
Α
5
-300
0%
5
1
14
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2ΧΑ-1
Α
5
-50
0%
5
1
15
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+1
Δ
9
450
50%
6
3
22
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
*-1
Β
T
100
67%
6
3
23
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6ΧΑ+1
Ν
4
-1470
33%
6
3
24
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
Ν
A
-420
17%
7
5
16
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ-1
Ν
T
50
100%
7
5
17
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
Α
A
420
83%
7
5
18
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ
Δ
6
400
50%
8
5
19
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
+1
Β
T
450
100%
8
5
20
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ+2
Δ
5
-660
33%
8
5
21
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
+1
Α
T
-140
33%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά