Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112423
ΖΕΥΓΗ ΟΠΕΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 3: SOKOL - ΦΩΚΙΑΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
2
4
09064
Καλοπητας
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
Α
A
-140
17%
2
2
5
09064
Καλοπητας
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ-1
Α
Q
50
33%
2
2
6
09064
Καλοπητας
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
-1
Β
8
-50
17%
3
1
7
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
-1
Α
2
-100
83%
3
1
8
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+1
Β
A
-450
83%
3
1
9
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+1
Ν
K
-450
67%
4
3
16
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
1ΧΑ
Β
3
-90
67%
4
3
17
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
4
Α
A
420
83%
4
3
18
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3ΧΑ-2
Δ
T
-100
6%
5
5
10
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3
+1
Ν
K
-130
100%
5
5
11
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6
-2
Δ
6
-100
0%
5
5
12
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
-1
Δ
5
-50
33%
6
5
13
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ-1
Δ
5
100
67%
6
5
14
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
2
+1
Δ
5
-140
0%
6
5
15
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
Ν
6
620
100%
7
3
1
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ
Δ
2
-400
67%
7
3
2
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
-1
Β
3
-100
50%
7
3
3
08737
Ματθαιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3
*-2
Ν
K
-300
67%
8
2
22
06488
Φυσικα
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-2
Ν
K
100
67%
8
2
23
06488
Φυσικα
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6ΧΑ+1
Ν
3
-1470
33%
8
2
24
06488
Φυσικα
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
Ν
A
-420
17%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά