Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 8: ΒΕΡΓΗ - ΤΣΕΛΕΠΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
8
15
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
-1
Δ
4
50
59%
1
8
16
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
Β
4
140
18%
2
8
17
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
4
+1
Ν
J
450
91%
2
8
18
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
4
-1
Α
Q
50
23%
3
8
19
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
-2
Β
2
-100
27%
3
8
20
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
Ν
A
620
41%
4
8
21
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
+1
Ν
A
650
55%
4
8
22
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
*-3
Α
K
800
100%
5
8
23
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
2
+1
Β
A
140
64%
5
8
24
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
2
*-1
Α
K
100
68%
6
8
25
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2ΧΑ-2
Β
4
-100
9%
6
8
26
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3ΧΑ
Δ
T
-600
45%
7
8
1
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
3ΧΑ-3
Α
3
150
68%
7
8
2
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
3
-1
Ν
7
-100
36%
8
8
3
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
+1
Α
4
-650
50%
8
8
4
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ-2
Δ
J
200
82%
9
8
5
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-1
Β
T
-100
45%
9
8
6
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
Δ
Q
-620
9%
10
8
7
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3ΧΑ
Δ
4
-600
64%
10
8
8
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
2
Β
6
110
41%
11
8
9
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3ΧΑ+1
Ν
3
430
68%
11
8
10
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
5
-1
Β
K
-100
14%
12
8
11
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ-2
Ν
6
100
68%
12
8
12
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
Α
A
110
59%
13
8
13
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Δ
A
650
68%
13
8
14
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Β
8
-430
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά