Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 6: ΧΑΛΙΚΙΑΣ - ΦΑΦΟΥΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
11
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+1
Ν
K
430
95%
1
6
12
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
-2
Ν
K
-200
9%
2
6
13
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-3
Δ
8
300
100%
2
6
14
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3
-2
Δ
A
100
36%
3
6
15
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
4
-1
Δ
A
50
59%
3
6
16
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
3
+1
Β
T
170
50%
4
6
17
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
Ν
4
420
45%
4
6
18
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-3
Ν
K
-300
0%
5
6
19
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
1ΧΑ-2
Β
2
-100
27%
5
6
20
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
4
Ν
J
620
41%
6
6
21
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
Ν
A
650
55%
6
6
22
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-2
Ν
4
-100
5%
7
6
23
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
+1
Β
A
110
32%
7
6
24
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
*-1
Α
K
100
68%
8
6
25
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
2ΧΑ
Β
Q
120
64%
8
6
26
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
*-5
Ν
K
-1400
0%
9
6
1
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3
Α
3
-110
9%
9
6
2
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
2
+1
Ν
4
140
77%
10
6
3
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
+1
Α
4
-650
50%
10
6
4
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ
Δ
J
-600
55%
11
6
5
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Δ
J
50
77%
11
6
6
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Β
Q
-50
68%
12
6
7
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ+1
Δ
5
630
77%
12
6
8
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2ΧΑ
Β
5
-120
32%
13
6
9
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3
+1
Ν
3
-130
73%
13
6
10
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
5
*+1
Β
A
-950
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά