Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 4: ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ - ΡΑΜΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
7
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
6
Α
T
-1370
0%
1
4
8
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
2ΧΑ
Β
6
120
68%
2
4
9
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3ΧΑ+3
Ν
3
490
95%
2
4
10
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3ΧΑ+1
Ν
9
630
82%
3
4
11
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
3
Ν
K
110
73%
3
4
12
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
3
Α
A
-110
41%
4
4
13
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
+2
Α
A
-170
91%
4
4
14
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
-1
Α
K
50
18%
5
4
15
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Α
A
50
59%
5
4
16
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
+1
Β
T
170
50%
6
4
17
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
Ν
J
420
45%
6
4
18
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
5
*-2
Α
A
300
55%
7
4
19
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
2
-2
Ν
9
-100
27%
7
4
20
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
4
Ν
9
620
41%
8
4
21
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
5
Β
T
650
55%
8
4
22
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
Ν
2
420
41%
9
4
23
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+2
Ν
A
170
73%
9
4
24
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Ν
A
140
86%
10
4
25
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2ΧΑ-1
Β
6
-50
27%
10
4
26
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ
Α
T
-600
45%
11
4
1
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3ΧΑ-3
Α
8
150
68%
11
4
2
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3
+1
Β
8
130
64%
12
4
3
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+1
Α
2
630
23%
12
4
4
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+1
Α
8
630
86%
13
4
5
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-1
Α
J
-50
23%
13
4
6
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-2
Β
A
100
77%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά