Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 32: ΣΤΕΡΓΑΛΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΧΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
12
23
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-4
Β
6
400
100%
1
12
24
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ*-1
Ν
9
100
77%
3
1
5
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-2
Β
T
200
73%
3
1
6
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
*-4
Ν
A
800
100%
4
2
9
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ+1
Ν
2
-430
32%
4
2
10
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
+1
Β
A
-150
50%
5
3
13
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
+1
Α
A
650
68%
5
3
14
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
2ΧΑ+2
Β
2
-180
14%
6
4
17
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Ν
J
-420
55%
6
4
18
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
5
*-2
Α
A
-300
45%
7
5
21
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
*+1
Ν
4
-990
0%
7
5
22
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
Ν
2
-420
59%
8
6
25
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2ΧΑ
Β
Q
-120
36%
8
6
26
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
*-5
Ν
K
1400
100%
9
7
3
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+1
Α
2
650
50%
9
7
4
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+1
Α
2
630
86%
10
8
7
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ
Δ
4
600
36%
10
8
8
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2
Β
6
-110
59%
11
9
11
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
+1
Ν
Q
-150
18%
11
9
12
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
Α
A
110
59%
12
10
15
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
4
*-1
Β
K
-200
23%
12
10
16
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ+1
Β
T
430
95%
13
11
19
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
-1
Α
2
100
82%
13
11
20
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
+1
Ν
A
650
77%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά