Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 31: ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
11
21
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
5
Ν
9
-650
45%
1
11
22
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
+1
Ν
4
-450
27%
2
12
25
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ
Β
6
-400
0%
2
12
26
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ
Δ
T
600
55%
4
1
7
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ
Δ
3
600
36%
4
1
8
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2ΧΑ-1
Β
6
50
73%
5
2
11
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ+1
Ν
K
-430
5%
5
2
12
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
1ΧΑ
Β
6
-90
27%
6
3
15
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
-1
Δ
A
-50
41%
6
3
16
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
-1
Β
4
50
95%
7
4
19
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
-2
Ν
9
100
73%
7
4
20
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Ν
9
-620
59%
8
5
23
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3ΧΑ-3
Ν
6
300
91%
8
5
24
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
-1
Δ
K
-50
45%
9
6
1
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3
Α
3
110
91%
9
6
2
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2
+1
Ν
4
-140
23%
10
7
5
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
*-1
Β
2
200
73%
10
7
6
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Β
2
50
32%
11
8
9
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ+1
Ν
3
-430
32%
11
8
10
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
5
-1
Β
K
100
86%
12
9
13
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
+1
Α
K
-650
32%
12
9
14
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
-2
Δ
A
100
36%
13
10
17
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
4
Ν
J
420
45%
13
10
18
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
5
*
Β
A
850
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά