Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 26: GUTAN - ΛΕΝΤΖΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
11
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ+1
Ν
K
-430
5%
1
6
12
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
-2
Ν
K
200
91%
2
7
15
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
5
*-4
Δ
4
-800
0%
2
7
16
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3
*-1
Δ
A
-200
27%
3
8
19
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
-2
Β
2
100
73%
3
8
20
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
4
Ν
A
-620
59%
4
9
23
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
Ν
5
-620
9%
4
9
24
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
-5
Ν
A
250
100%
5
10
1
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
4
-2
Α
3
-100
55%
5
10
2
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
5
-3
Β
4
300
82%
6
11
5
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Δ
J
-50
23%
6
11
6
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Β
Q
50
32%
7
12
9
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
5
-1
Ν
J
50
100%
7
12
10
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
5
+1
Β
A
-620
27%
9
1
17
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+2
Ν
K
-460
0%
9
1
18
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
Β
A
-650
18%
10
2
21
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
+1
Ν
A
-650
45%
10
2
22
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ-2
Β
8
100
95%
11
3
25
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
2ΧΑ
Β
4
-120
36%
11
3
26
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3ΧΑ
Δ
T
600
55%
12
4
3
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ+1
Α
2
-630
77%
12
4
4
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ+1
Α
8
-630
14%
13
5
7
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3ΧΑ
Δ
6
-600
64%
13
5
8
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
2ΧΑ-2
Β
6
-100
9%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά