Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 22: ΚΟΛΙΑΗΣ - ΚΟΛΙΑΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
3
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
+2
Α
A
680
82%
1
2
4
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ
Δ
J
600
45%
2
3
7
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
5
-1
Α
T
-100
0%
2
3
8
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
*-2
Α
K
-300
5%
3
4
11
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
Ν
K
-110
27%
3
4
12
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
Α
A
110
59%
4
5
15
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
Δ
A
420
91%
4
5
16
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3ΧΑ+1
Β
T
-430
5%
5
6
19
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
1ΧΑ-2
Β
2
100
73%
5
6
20
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
Ν
J
-620
59%
6
7
23
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Ν
T
100
82%
6
7
24
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3
Ν
K
-140
14%
7
8
1
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ-3
Α
3
-150
32%
7
8
2
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
-1
Ν
7
100
64%
8
9
5
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-1
Δ
A
-50
23%
8
9
6
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-1
Β
5
50
32%
9
10
9
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
2
+2
Ν
4
-130
73%
9
10
10
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
5
-2
Β
K
200
100%
10
11
13
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
+2
Α
K
200
18%
10
11
14
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
1ΧΑ-2
Α
3
-100
64%
11
12
17
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Ν
J
50
100%
11
12
18
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
5
Β
A
-650
18%
13
1
25
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2ΧΑ
Β
4
120
64%
13
1
26
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-2
Δ
T
200
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά