Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 21: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Α
3
-50
73%
1
1
2
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
*-3
Α
A
-500
0%
2
2
5
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
-1
Δ
J
-50
23%
2
2
6
04912
Καταξενος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
-1
Ν
A
50
32%
3
3
9
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
2
+2
Ν
2
-130
73%
3
3
10
08347
Χατζησαββα
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
+2
Β
A
-170
36%
4
4
13
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
+2
Α
A
170
9%
4
4
14
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
-1
Α
K
-50
82%
5
5
17
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
Ν
K
-420
55%
5
5
18
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3ΧΑ-3
Α
6
-150
64%
6
6
21
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
5
Ν
A
-650
45%
6
6
22
09901
Χαλικιας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
-2
Ν
4
100
95%
7
7
25
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
2ΧΑ-1
Β
3
50
73%
7
7
26
09064
Καλοπητας
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+3
Α
2
690
91%
8
8
3
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
4
+1
Α
4
650
50%
8
8
4
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ-2
Δ
J
-200
18%
9
9
7
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3ΧΑ
Δ
5
600
36%
9
9
8
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2ΧΑ
Ν
2
-120
32%
10
10
11
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ-2
Ν
5
100
68%
10
10
12
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
4
**-1
Β
A
400
100%
11
11
15
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Δ
4
-50
41%
11
11
16
02758
Καλαβρεζος
Ζερβος
02735
Ζερβος
2ΧΑ+1
Β
T
-150
73%
12
12
19
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2
-1
Ν
A
-50
64%
12
12
20
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
+1
Ν
9
650
77%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά