Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 12: ΜΠΟΝΙΑΤΗ - ΣΤΑΥΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
12
23
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
-4
Β
6
-400
0%
1
12
24
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3ΧΑ*-1
Ν
9
-100
23%
2
12
25
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3ΧΑ
Β
6
400
100%
2
12
26
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3ΧΑ
Δ
T
-600
45%
3
12
1
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
*
Β
8
530
100%
3
12
2
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
-1
Ν
3
-100
36%
4
12
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Α
A
-680
18%
4
12
4
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Α
5
-630
14%
5
12
5
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
5
*-3
Β
K
-800
0%
5
12
6
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
-1
Β
Q
-50
68%
6
12
7
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
3ΧΑ
Δ
5
-600
64%
6
12
8
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
2ΧΑ
Β
6
120
68%
7
12
9
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
5
-1
Ν
J
-50
0%
7
12
10
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
5
+1
Β
A
620
73%
8
12
11
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
6
-2
Β
4
-100
32%
8
12
12
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
5
-1
Β
7
-100
64%
9
12
13
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
4
Α
A
-620
73%
9
12
14
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
2ΧΑ+2
Β
8
180
86%
10
12
15
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-2
Β
A
-200
23%
10
12
16
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2ΧΑ-1
Β
T
-50
5%
11
12
17
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
4
-1
Ν
J
-50
0%
11
12
18
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
5
Β
A
650
82%
12
12
19
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
-1
Ν
A
50
36%
12
12
20
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
+1
Ν
9
-650
23%
13
12
21
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Ν
A
-650
45%
13
12
22
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Ν
4
50
82%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά