Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
112094
ΑΝΕΞ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟΥ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 24/04/2018
Κάρτα ζεύγους 1: ΤΥΡΑΔΕΛΛΗ - ΤΣΑΒΑΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-1
Α
3
50
27%
1
1
2
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
*-3
Α
A
500
100%
2
1
3
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
+2
Α
A
-200
91%
2
1
4
01750
Σιματης
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ+1
Α
6
-630
14%
3
1
5
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
-2
Β
T
-200
27%
3
1
6
11391
Στεργαλλας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
5
*-4
Ν
A
-800
0%
4
1
7
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3ΧΑ
Δ
3
-600
64%
4
1
8
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
2ΧΑ-1
Β
6
-50
27%
5
1
9
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ+3
Ν
3
490
95%
5
1
10
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
+1
Β
A
150
50%
6
1
11
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
-1
Β
A
-50
59%
6
1
12
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
1ΧΑ-3
Α
6
150
91%
7
1
13
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
+1
Α
K
-650
32%
7
1
14
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
-1
Ν
Q
-50
9%
8
1
15
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
5
-2
Δ
4
100
91%
8
1
16
03674
Παπασαββας
Μαυρονικολας
04917
Μαυρονικολας
2
+2
Β
T
170
50%
9
1
17
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+2
Ν
K
460
100%
9
1
18
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
5
Β
A
650
82%
10
1
19
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
-2
Ν
9
-100
27%
10
1
20
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
Ν
A
620
41%
11
1
21
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
4
-2
Ν
A
-200
9%
11
1
22
04551
Γιαλλουσης
Δανελλακης
00292
Δανελλακης
4
Ν
2
420
41%
12
1
23
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2
+2
Β
A
-130
50%
12
1
24
02257
Καππακας
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-2
Ν
9
100
77%
13
1
25
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
2ΧΑ
Β
4
-120
36%
13
1
26
02883
Κολιαης
Κολιαη
02882
Κολιαη
3ΧΑ-2
Δ
T
-200
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά