Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110517
Ζεύγη D1 ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 26: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
21
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
2
+3
Δ
Q
200
0%
1
6
22
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3
-1
Β
6
50
40%
1
6
23
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
3
+1
Β
T
-170
70%
1
6
24
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
2
+3
Β
4
-200
40%
3
1
9
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-1
Β
2
50
38%
3
1
10
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
+1
Α
7
650
86%
3
1
11
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-1
Β
4
50
62%
3
1
12
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
1ΧΑ+1
Δ
2
120
86%
4
2
17
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
+1
Ν
Q
-450
38%
4
2
18
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
Δ
K
140
98%
4
2
19
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
+1
Ν
4
-170
98%
4
2
20
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ
Δ
J
600
14%
5
3
25
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Α
8
650
62%
5
3
26
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1
Α
Q
80
74%
5
3
27
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
Ν
3
-420
50%
5
3
28
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3
-2
Β
8
200
62%
6
4
5
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
A
620
74%
6
4
6
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Δ
J
-650
14%
6
4
7
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
1ΧΑ+2
Δ
5
-150
2%
6
4
8
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Δ
3
-450
26%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά