Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110517
Ζεύγη D1 ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 23: ΑΓΑΠΗΤΟΥ - ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
9
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
-1
Β
9
50
38%
1
3
10
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
Α
8
620
26%
1
3
11
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ+2
Ν
8
-460
2%
1
3
12
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1ΧΑ+1
Δ
J
120
86%
2
4
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Ν
Q
-450
38%
2
4
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
Q
-620
14%
2
4
19
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-2
Α
9
-200
74%
2
4
20
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+2
Δ
5
660
98%
3
5
25
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
5
*-4
Ν
K
800
98%
3
5
26
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ-2
Δ
6
-200
26%
3
5
27
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Ν
T
-450
14%
3
5
28
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
Β
8
-110
2%
4
6
5
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
4
Ν
A
-620
26%
4
6
6
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
4
+1
Δ
J
650
86%
4
6
7
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
1ΧΑ+1
Δ
4
120
26%
4
6
8
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
4
+1
Δ
3
450
74%
6
1
21
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
Δ
A
-420
70%
6
1
22
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
*-2
Β
A
-300
0%
6
1
23
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
+2
Β
5
170
30%
6
1
24
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
Β
4
110
10%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά