Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110501
Ζεύγη Τρίτης 1-9 13032018 (18046)
Κάρτα ζεύγους 27: ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ - ΚΑΣΛΗΟΓΛΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
19
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
1
+1
Β
A
-110
17%
1
7
20
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
3ΧΑ+2
Ν
3
-660
0%
1
7
21
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
4
+1
Α
K
450
58%
2
1
4
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
2
Α
K
110
8%
2
1
5
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
1ΧΑ
Ν
8
-90
25%
2
1
6
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3ΧΑ
Β
Q
-400
67%
3
2
10
00001
Διαιτητής
Μηναδακη
Μηναδακη
Pass
-
-
17%
3
2
11
00001
Διαιτητής
Μηναδακη
Μηναδακη
3ΧΑ-4
Β
2
200
100%
3
2
12
00001
Διαιτητής
Μηναδακη
Μηναδακη
3
Β
4
-110
8%
4
3
16
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-1
Β
2
50
50%
4
3
17
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
+1
Α
Q
170
58%
4
3
18
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
-1
Α
A
-50
42%
5
4
1
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
+1
Α
4
450
17%
5
4
2
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ
Α
2
400
67%
5
4
3
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
Β
5
-400
50%
6
5
7
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
+1
Ν
3
-170
58%
6
5
8
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
2ΧΑ-1
Ν
3
50
83%
6
5
9
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
1ΧΑ-1
Β
3
50
92%
7
6
13
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3ΧΑ+3
Α
7
-690
25%
7
6
14
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
4
+1
Β
2
450
42%
7
6
15
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
2ΧΑ-1
Ν
8
-100
17%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά