Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110501
Ζεύγη Τρίτης 1-9 13032018 (18046)
Κάρτα ζεύγους 2: Διαιτητής - ΜΗΝΑΔΑΚΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
Παπακωστας
Κριτσωτακης
Κριτσωτακης
2
Α
A
-110
92%
1
2
5
Παπακωστας
Κριτσωτακης
Κριτσωτακης
3
-2
Α
3
100
100%
1
2
6
Παπακωστας
Κριτσωτακης
Κριτσωτακης
3ΧΑ-1
Β
4
-50
8%
2
2
7
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
-1
Δ
2
100
17%
2
2
8
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
2
Β
T
110
33%
2
2
9
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ
Β
T
400
92%
3
2
10
Παπαζαχαριου
Κασληογλου
Κασληογλου
Pass
-
-
Pass
83%
3
2
11
Παπαζαχαριου
Κασληογλου
Κασληογλου
3ΧΑ-4
Β
2
-200
0%
3
2
12
Παπαζαχαριου
Κασληογλου
Κασληογλου
3
Β
4
110
92%
4
2
13
11596
Λεντζα
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-5
Β
Q
-500
100%
4
2
14
11596
Λεντζα
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Β
4
450
42%
4
2
15
11596
Λεντζα
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
Ν
9
140
75%
5
2
16
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3ΧΑ-1
Β
7
-50
50%
5
2
17
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-1
Α
3
50
75%
5
2
18
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
2
-1
Α
Q
50
58%
6
2
19
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
-1
Ν
J
-50
50%
6
2
20
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
1
+3
Ν
A
130
33%
6
2
21
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3
+2
Α
K
-200
100%
7
2
1
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+3
Α
7
490
92%
7
2
2
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ+2
Α
3
180
33%
7
2
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
*
Β
K
-550
17%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά