Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110446
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 3: ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΣΙΜΑΤΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
3ΧΑ
Α
7
-600
100%
1
3
8
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
6ΧΑ-1
Ν
T
-50
33%
1
3
9
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
6ΧΑ
Ν
7
990
83%
2
3
10
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
*-1
Β
4
-200
8%
2
3
11
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
*-5
Ν
A
-1100
0%
2
3
12
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Δ
A
-450
58%
3
3
13
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
4
Α
A
-620
42%
3
3
14
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
6
-1
Δ
K
50
100%
3
3
15
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
2
-6
Β
3
-600
33%
4
3
16
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
4
Α
J
-620
17%
4
3
17
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
4
+1
Δ
J
-450
83%
4
3
18
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
4
-2
Α
9
100
100%
5
3
19
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
3
-1
Ν
7
-50
33%
5
3
20
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
1ΧΑ
Δ
2
-90
33%
5
3
21
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
4
+1
Β
K
650
83%
6
3
22
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
+3
Β
J
510
33%
6
3
23
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
1ΧΑ-2
Β
2
-200
17%
6
3
24
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
-1
Ν
A
-50
33%
7
3
1
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ+1
Α
8
-430
8%
7
3
2
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Α
7
-420
17%
7
3
3
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ-3
Δ
Q
300
83%
8
3
4
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+2
Ν
4
-680
8%
8
3
5
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ-1
Α
9
-50
42%
8
3
6
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Ν
4
-450
17%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά