Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
110170
Ζεύγη 1-9 D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΤΡΙΤΗΣ
Κάρτα ζεύγους 4: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΕΛΕΟΥΝΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
19
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
6ΧΑ
Ν
-
-990
67%
1
4
20
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
-1
Ν
-
100
67%
1
4
21
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
-3
Δ
-
-150
0%
2
2
13
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
-1
Β
-
-100
0%
2
2
14
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
4
+1
Δ
-
-450
0%
2
2
15
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3ΧΑ+1
Α
-
-430
0%
3
3
1
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
2ΧΑ-1
Ν
-
-50
0%
3
3
2
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3
Δ
-
-110
33%
3
3
3
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3ΧΑ
Ν
-
400
33%
4
1
10
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-2
Δ
-
-200
0%
4
1
11
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Δ
-
-50
100%
4
1
12
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Ν
-
-680
33%
5
3
7
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ-2
Α
-
-200
17%
5
3
8
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
6ΧΑ-1
Α
-
-50
0%
5
3
9
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
+2
Δ
-
680
33%
6
2
4
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
-1
Α
-
-100
17%
6
2
5
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3ΧΑ
Ν
-
-600
50%
6
2
6
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
*-2
Α
-
-500
0%
7
4
16
10993
Ζαφειρης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ-2
Ν
-
-100
17%
7
4
17
10993
Ζαφειρης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+2
Ν
-
480
83%
7
4
18
10993
Ζαφειρης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
Ν
-
140
33%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά