Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
109483
Ζεύγη open D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Κάρτα ζεύγους 25: ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ - ΤΣΑΒΑΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
16
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3
-3
Β
J
150
67%
1
5
17
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3
Α
A
140
100%
1
5
18
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
-1
Α
9
-50
25%
2
6
22
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
-2
Β
K
100
100%
2
6
23
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2ΧΑ-3
Ν
T
300
75%
2
6
24
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Β
9
-420
17%
3
7
4
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ+3
Α
2
690
42%
3
7
5
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ-1
Ν
4
100
92%
3
7
6
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
1ΧΑ
Β
4
-90
83%
5
1
13
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ+2
Α
4
660
100%
5
1
14
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
+2
Β
Q
-150
58%
5
1
15
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
2
+2
Α
6
170
58%
6
2
19
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ-3
Α
2
-300
50%
6
2
20
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
Δ
A
110
75%
6
2
21
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
Β
7
-620
8%
7
3
1
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
4
Δ
T
420
75%
7
3
2
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
3
-2
Ν
T
200
92%
7
3
3
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
4
Β
8
-420
25%
8
4
7
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
+1
Α
A
140
75%
8
4
8
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
6
-1
Β
6
50
83%
8
4
9
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
6
-1
Β
A
50
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά