Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
109483
Ζεύγη open D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Κάρτα ζεύγους 21: ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ - ΣΙΜΑΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
Δ
T
420
75%
1
1
2
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
-2
Δ
A
-100
25%
1
1
3
03669
Μπονης
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
Β
6
-420
25%
2
2
7
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
1
Α
2
80
8%
2
2
8
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
6
-1
Β
5
50
83%
2
2
9
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+2
Β
2
-480
8%
3
3
13
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
3ΧΑ
Δ
3
600
25%
3
3
14
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
5
Β
Q
-400
8%
3
3
15
09906
Μελεουνη
Λεριας
03057
Λεριας
2
Α
6
110
17%
4
4
19
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2ΧΑ-4
Α
2
-400
17%
4
4
20
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
-2
Α
K
-200
33%
4
4
21
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
+2
Ν
6
-170
50%
5
5
4
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ+3
Δ
J
690
42%
5
5
5
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-1
Ν
4
100
92%
5
5
6
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
+1
Β
4
-140
42%
6
6
10
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
5
Β
A
-600
75%
6
6
11
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ+2
Β
3
-460
58%
6
6
12
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
+3
Δ
3
510
25%
7
7
16
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3
+1
Β
4
-170
17%
7
7
17
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
5
Ν
K
-400
42%
7
7
18
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
2
Δ
K
110
83%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά