Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
109421
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 4η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 5: ΓΙΑΚΛΟΣ - ΖΕΡΒΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
10293
Πλιγκος
Πλιγκος
09267
Πλιγκος
4
+1
Ν
7
450
13%
1
6
17
10293
Πλιγκος
Πλιγκος
09267
Πλιγκος
2
-2
Β
T
-100
75%
1
6
18
10293
Πλιγκος
Πλιγκος
09267
Πλιγκος
2ΧΑ-3
Ν
J
-300
25%
2
3
10
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
1ΧΑ+3
Ν
4
-180
13%
2
3
11
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ
Ν
2
-400
88%
2
3
12
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
Β
3
-600
75%
3
6
22
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
3
Ν
J
-140
63%
3
6
23
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
4
+1
Α
K
650
88%
3
6
24
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ-1
Β
4
50
88%
4
4
19
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3
Δ
2
110
88%
4
4
20
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
5
-1
Β
8
100
88%
4
4
21
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
1
Δ
6
70
50%
5
1
13
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6ΧΑ*-1
Β
9
200
100%
5
1
14
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
*-1
Β
K
100
63%
5
1
15
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
Β
7
-110
25%
6
5
4
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
+2
Ν
4
200
63%
6
5
5
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ+1
Ν
Q
630
63%
6
5
6
08743
Βεργη
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2
-1
Α
T
100
38%
7
5
7
12245
Φαφουτη
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
6ΧΑ*-3
Δ
7
-800
0%
7
5
8
12245
Φαφουτη
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
4
+1
Δ
Q
450
75%
7
5
9
12245
Φαφουτη
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
1ΧΑ-3
Ν
K
150
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά