Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108907
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 8: ΚΑΣΣΑΝΗΣ - ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
8
1
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2ΧΑ-1
Δ
3
50
79%
1
8
2
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Α
3
-420
71%
1
8
3
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
-1
Δ
2
100
93%
2
8
4
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
-2
Α
6
200
71%
2
8
5
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ+1
Ν
3
630
100%
2
8
6
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
Α
6
-620
43%
3
8
7
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+2
Α
3
-660
36%
3
8
8
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
2
Α
K
-110
14%
3
8
9
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ
Δ
7
-600
0%
4
8
10
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Α
K
-140
21%
4
8
11
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
*-3
Δ
K
500
93%
4
8
12
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Α
A
50
57%
5
8
13
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
2ΧΑ-1
Δ
2
100
100%
5
8
14
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
1
+2
Α
K
-140
7%
5
8
15
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
Β
5
620
50%
6
8
16
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Α
K
100
50%
6
8
17
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
1
*+1
Α
5
-260
0%
6
8
18
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ+1
Α
7
-430
29%
7
8
19
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
5
-2
Β
A
-100
29%
7
8
20
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
-1
Ν
A
-100
43%
7
8
21
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
*-1
Δ
3
100
43%
8
8
22
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
+1
Δ
7
650
50%
8
8
23
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
+1
Δ
J
650
71%
8
8
24
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
+1
Ν
4
-450
21%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά