Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108907
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 3: ΤΥΡΑΔΕΛΛΗ - ΤΣΑΒΑΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ+2
Δ
9
-660
36%
1
3
8
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
*+1
Α
A
-570
0%
1
3
9
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ-2
Δ
K
200
86%
2
3
10
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
**-1
Α
A
400
100%
2
3
11
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
+1
Β
A
130
29%
2
3
12
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Α
K
-420
14%
3
3
13
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ+1
Δ
7
-630
43%
3
3
14
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
-1
Α
2
50
64%
3
3
15
06968
Παυλους
Καταξενος
04912
Καταξενος
3
+1
Β
4
170
29%
4
3
16
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
*-3
Ν
A
-500
29%
4
3
17
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
Β
J
110
71%
4
3
18
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
+2
Δ
6
-130
86%
5
3
19
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
-1
Ν
Q
-50
57%
5
3
20
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
-1
Ν
A
-100
43%
5
3
21
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
*-2
Δ
5
300
57%
6
3
22
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+1
Δ
7
-650
50%
6
3
23
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+1
Α
J
-650
29%
6
3
24
08349
Φοιτος
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3
+2
Ν
Q
200
43%
7
3
1
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
*-1
Β
5
-100
57%
7
3
2
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Α
2
-450
29%
7
3
3
09906
Μελεουνη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
*
Α
A
-750
0%
8
3
4
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
+1
Α
2
110
86%
8
3
5
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
-1
Β
2
100
100%
8
3
6
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
Α
9
620
57%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά