Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108907
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 23: ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ - ΒΡΟΥΧΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+2
Δ
9
660
64%
1
3
8
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
*+1
Α
A
570
100%
1
3
9
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-2
Δ
K
-200
14%
2
4
13
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
3ΧΑ+2
Δ
2
660
100%
2
4
14
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
-1
Α
K
-50
36%
2
4
15
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
+1
Β
4
-650
21%
3
5
22
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
+1
Α
8
650
50%
3
5
23
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
6
-1
Α
Q
-100
29%
3
5
24
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
*-1
Α
A
-100
86%
4
6
4
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
3
-1
Δ
2
-100
71%
4
6
5
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
5
*-2
Α
8
-300
29%
4
6
6
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
5
-1
Δ
5
-100
7%
5
7
10
08737
Ματθαιου
Σιματης
01750
Σιματης
4
*-1
Α
A
-200
29%
5
7
11
08737
Ματθαιου
Σιματης
01750
Σιματης
2
-4
Α
K
-200
43%
5
7
12
08737
Ματθαιου
Σιματης
01750
Σιματης
3
Δ
A
140
57%
6
8
16
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
-1
Α
K
-100
50%
6
8
17
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
1
*+1
Α
5
260
100%
6
8
18
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+1
Α
7
430
71%
7
1
19
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Β
J
-420
0%
7
1
20
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
Β
K
-110
7%
7
1
21
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+1
Ν
5
-650
14%
8
2
1
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
-2
Α
K
100
100%
8
2
2
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Α
3
-450
29%
8
2
3
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
-1
Δ
Q
100
93%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά