Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108654
Ζεύγη Τετάρτης Ταυτόχρονο Open
Κάρτα ζεύγους 28: ΦΑΦΟΥΤΗ - ΦΩΚΙΑΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
8
22
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-2
Α
J
-200
0%
1
8
23
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
1ΧΑ
Β
J
-90
14%
1
8
24
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2ΧΑ
Α
7
120
57%
3
1
7
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
-1
Δ
9
-100
58%
3
1
8
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-1
Δ
J
-50
50%
3
1
9
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2ΧΑ-1
Α
2
-100
17%
4
2
13
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
Ν
T
-140
34%
4
2
14
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Δ
T
-50
26%
4
2
15
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
Δ
7
110
17%
5
3
19
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3ΧΑ
Ν
7
-400
58%
5
3
20
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
Ν
K
-140
42%
5
3
21
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
Δ
7
110
34%
6
4
25
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
2
-1
Δ
4
-100
34%
6
4
26
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
3ΧΑ+1
Β
4
-630
26%
6
4
27
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
2
Δ
2
110
99%
7
5
4
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
+1
Δ
T
130
34%
7
5
5
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
6
+1
Α
J
1010
26%
7
5
6
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
-1
Δ
2
-100
42%
8
6
10
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Α
K
-680
66%
8
6
11
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Ν
4
-50
9%
8
6
12
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
1ΧΑ
Δ
5
-90
66%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά