Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108654
Ζεύγη Τετάρτης Ταυτόχρονο Open
Κάρτα ζεύγους 25: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΧΗΤΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
13
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
-1
Β
K
100
83%
1
5
14
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
-1
Α
A
-50
26%
1
5
15
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
1ΧΑ+2
Α
2
150
50%
2
6
19
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Ν
5
-430
17%
2
6
20
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Δ
K
-100
66%
2
6
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+2
Δ
7
130
50%
3
7
25
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ-2
Ν
4
100
83%
3
7
26
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ
Ν
8
-600
75%
3
7
27
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
2
+2
Ν
4
-130
50%
4
8
4
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+1
Δ
T
150
66%
4
8
5
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
6
+1
Α
J
1010
26%
4
8
6
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
-1
Α
T
-100
42%
6
1
16
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
Β
T
-110
58%
6
1
17
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Ν
A
50
50%
6
1
18
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
+2
Δ
3
170
17%
7
2
22
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
Α
J
140
71%
7
2
23
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
-1
Β
T
100
36%
7
2
24
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2ΧΑ-1
Α
T
-50
43%
8
3
1
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
Ν
K
130
83%
8
3
2
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3ΧΑ+1
Α
T
-430
99%
8
3
3
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2
+2
Ν
K
170
34%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά