Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108654
Ζεύγη Τετάρτης Ταυτόχρονο Open
Κάρτα ζεύγους 23: ΚΑΤΑΞΕΝΟΣ - ΠΑΥΛΟΥΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
-3
Δ
2
-300
1%
1
3
8
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2
+1
Δ
J
140
99%
1
3
9
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2ΧΑ
Α
4
120
83%
2
4
13
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
Pass
-
-
58%
2
4
14
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
2
+3
Α
A
200
83%
2
4
15
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
1ΧΑ-3
Β
T
300
83%
3
5
19
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
-2
Ν
2
100
91%
3
5
20
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
-1
Ν
8
100
83%
3
5
21
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
6
-2
Δ
6
-100
9%
4
6
25
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-2
Ν
2
100
83%
4
6
26
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Β
7
-630
26%
4
6
27
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ+2
Β
9
-180
17%
5
7
4
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3
*
Β
4
-670
1%
5
7
5
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
6
+1
Δ
J
1010
26%
5
7
6
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
1
-3
Ν
T
150
99%
6
8
10
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
+1
Α
K
680
34%
6
8
11
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
-1
Α
K
-50
66%
6
8
12
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+1
Ν
Q
-140
1%
8
1
22
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Β
K
-50
57%
8
1
23
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
*
Α
K
-710
14%
8
1
24
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
*-2
Ν
A
-300
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά