Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108654
Ζεύγη Τετάρτης Ταυτόχρονο Open
Κάρτα ζεύγους 22: ΠΟΠΟΡΟΣ - ΚΑΣΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
+3
Δ
T
150
66%
1
2
5
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
7
Α
8
1510
66%
1
2
6
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-2
Α
T
-200
1%
2
3
10
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
+2
Α
K
680
34%
2
3
11
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
+1
Ν
4
-130
17%
2
3
12
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
-1
Ν
6
100
50%
3
4
16
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
2
-2
Ν
2
100
99%
3
4
17
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
4
-2
Ν
A
100
91%
3
4
18
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
4
Δ
2
420
66%
4
5
22
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
*-2
Β
K
300
100%
4
5
23
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
+1
Α
K
130
64%
4
5
24
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ-2
Α
7
-100
14%
5
6
1
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-1
Β
6
50
50%
5
6
2
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+2
Α
T
460
26%
5
6
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
K
-420
9%
6
7
7
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
2
-1
Δ
9
-100
58%
6
7
8
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
2
-1
Ν
4
50
83%
6
7
9
09269
Βολονακης
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
1ΧΑ*-2
Β
K
300
99%
7
8
13
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-2
Β
K
200
99%
7
8
14
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
-1
Α
5
-50
26%
7
8
15
01750
Σιματης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ
Α
K
400
99%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά