Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 9: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΜΑΤΘΑΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
9
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
6
Δ
T
1370
80%
1
5
10
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ+1
Δ
A
630
100%
2
6
13
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
6ΧΑ
Α
3
-1440
20%
2
6
14
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
5
+1
Β
A
480
40%
3
2
7
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3
-3
Ν
A
300
100%
3
2
8
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
Pass
-
-
30%
4
5
15
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ+2
Δ
4
-460
50%
4
5
16
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2
+1
Ν
A
110
40%
5
2
11
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
5
Α
A
-400
20%
5
2
12
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
-1
Δ
5
50
80%
6
6
21
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Δ
3
420
40%
6
6
22
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Δ
Q
620
80%
7
4
19
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
+2
Β
J
480
100%
7
4
20
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
Pass
-
-
Pass
50%
9
1
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
4
-420
60%
9
1
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Ν
4
-680
30%
10
3
23
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
2
+1
Δ
4
140
0%
10
3
24
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
2
Α
4
110
50%
11
3
1
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
6
-5
Α
A
250
80%
11
3
2
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
+1
Α
K
-110
50%
12
4
5
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3
-1
Ν
Q
100
90%
12
4
6
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3
+1
Α
2
170
40%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά